Tornooi Kalender - 2017

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 janYonex Belgian Junior Master Brons W&L BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Herent
7-8 janDe Nekker B1 B2 C1 C2 DMechelen
7-8 janGullegemse BC 2017 B1 B2 C1 C2 DGullegem
7-8 janPerformance Esneux B1 B2 C1 C2 DEsneux
14 janBC Beaumontois Jeunes 2017 Minibad -11 -13 -15 -17 -19Beaumont
14 janBC Herne vzw - Nationaal jeugdtornooi Minibad -11 -13 -15 -17Herne
14-15 janTournoir BC Loverval A B1 B2Loverval
21 janDe Bokkerijder Internationaal Pouletornooi 2017 B1 B2 C1 C2 DOverpelt
21 janLes Volants Frameries Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17Frameries
21 janMBC Drop Internationaal Jeugdtornooi 2017 Minibad -11 -13 -15 -17Merchtem
21-22 jan47ste Internationaal Tornooi Brugse BC A B1 B2 C1 C2 DBrugge
21-22 janBlocry BC asbl B1 B2 C1 C2 DLouvain-La-Neuve
28 janSmash BC B1 B2 C1 C2 DEkeren
28 janTournoi Jeunes-Vétérans Bierset BC +35Grâce-Hollogne
28-29 janEast Belgian Cup Eynatten 2017 B1 B2 C1 C2 DEynatten
28-29 janHebad geannuleerd B1 B2 C1 C2 DHeusden
28-29 janJet'plume A B1 B2 C1 C2 DJette
28-29 janNambad C1 C2 DTemploux (Namen)
28-29 janYonex Belgian Junior Master Zilver Tienen BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Tienen

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 febBC Ohey 2017 B2 C1 C2 DOhey
4-5 febBelgische Kampioenschappen Elites A (B1 voorwaarden)Neuchâteau
4-5 febTournoi International Brunehaut 2017 B1 B2 C1 C2 DBléharies
11 febJodoigne Jeunes et Veterans Amical -17 et +35Jodoigne
11 febTournoi National du BC Soignies C1-C2-D 2017 C1 C2 DSoignies
11-12 feb36e Tornooi The Flying Shuttles B1 B2 C1 C2 DZaffelare
11-12 febChampionnats LFBB Jeunes Minibad -11 -13- 15 -17Eghezée
11-12 febCharleroi B1 B2 C1 C2 DCharleroi
11-12 febInternationaal Tornooi Brasschaat 2017 A B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
11-12 febPK PBO Jeugd en Veteranen 2017 Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Temse
11-12 febPK VVBBC Jeugd-Senioren en Rolstoelbadminton Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Machelen
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Antwerpen voor jeugd en senioren Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Jeugd, Veteranen en G-sport Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Houthalen
11-12 febPython 2017 B2 C1 C2 DAuderghem
11-12 febTournoi BC Waremme ASBL B1 B2 C1 C2 DWaremme
11-12 febWest-Vlaanderen Jeugd- en Veteranenkampioenschappen Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Gits
18 febCOQ Mosan Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17 -19Herstal
18-19 feb3e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2017 B1 B2 C1 C2 DBrugge
18-19 febBad Bertrix Club 2017 -B2-C1-C2-D- B2 C1 C2 DLibin
18-19 febTornooi Badminton Team Halle 2017 A B1 B2 C1 C2 DHalle
18-19 febWalhain 87 BC B1 B2 C1 C2 DWalhain
24-26 febBad Oupeye International 2017 A B1 B2Hermalle sous Argenteau
25-26 febBC Peruwelz C1 C2 DPeruwelz
25-26 febYonex Belgian Junior Master Zilver West Vlaanderen BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Eernegem

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 mrt14de Internationaal Toernooi BC Barloke B1 B2 C1 C2Lombardsijde
4-5 mrtBadminton Buggenhout Tornooi 2017 B1 B2 C1 C2 DBuggenhout
4-5 mrtDibad Int. A B1 B2 C1 C2 DDilsen-stokkem
4-5 mrtNBC Huy Asbl B1 B2 C1 C2 DHuy
4-5 mrtTournoi National BC Nivellois -C2-D- C2 DNivelles
11 mrtKlassementstornooi Neerpelt B1 B2 C1 C2 DNeerpelt
11 mrtRita Serveert Kontich 2017 B1 B2 C1 C2 DKontich
11-12 mrtBC Challenge 2017 B1 B2 C1 C2 DWetteren
11-12 mrtGrace Victor Jeunes et Veterans -11 -13 -15 -17Grâce-Hollogne
11-12 mrtLa Fine Plume 2017 B1 B2 C1 C2 DMont-Saint-Guibert
11-12 mrtLienne BC C1 C2 DLierneux
11-12 mrtRegenboogtornooi Waregem A B1 B2 C1 C2Waregem
18 mrtTournoi Rixensart Jeunes 2017 Minibad -11 -13 -15 -17Rixensart
18 mrtYonex Belgian Junior Master Brons Latem De Pinte BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17De Pinte
18-19 mrtBad'Bastogne B1-B2-C1-C2 B1 B2 C1 C2Bastogne
18-19 mrtBad'Bastogne D DBastogne
18-19 mrtBC Enghien - Silly A B1 B2 C1 C2 DEnghien
18-19 mrtMBC Drop Internationaal Open 2017 B1 B2 C1 C2 DMerchtem
18-19 mrtStekene BC B1 B2 C1 C2 DStekene
25-26 mrtInternationaal Pouletornooi Rijkerack B1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
25-26 mrtMont-sur-Marchienne -A-B1-B2- A B1 B2Mont-sur-Marchienne
25-26 mrtTournoi Bierset BC -C-D- C1 C2 DGrâce-Hollogne
26 mrtCiney Jeunes -11 -13 -15 -17 -19Ciney
26 mrtRoyal Antwerp Jeugdtornooi Minibad -11 -13 -15 -17 -19Wilrijk

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 aprBC Ecaussinnois Jeunes et Vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 +35Ecaussinnes
1-2 apr44e Tornooi Amateurs A B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
1-2 aprBC Namur 2017 B1 B2 C1 C2 DNamen
1-2 aprCoq Mosan B1 B2 C1 C2 DHerstal
1-2 aprInternationaal Badmintontornooi Roeselare BC B1 B2 C1 C2 DRoeselare
8 aprTournoi B Bierset BC B1 B2Grâce-Hollogne
8 aprTournoi BC Loverval B1 B2 C1 C2Loverval
8-9 aprBC Danlie B1 B2 C1 C2 DHamme
8-9 aprBrussels B1 B2 C1 C2 DBrussel
8-9 aprDropshot A B1 B2 C1 C2Houthalen-Helchteren
14-16 aprRos Beiaard Badminton Cup 2017 A B1 B2 C1 C2Dendermonde
15-16 aprBadsax 2017 C1 C2 DMiavoye (Onhaye)
15-16 aprJls Badminton Roux B1 B2 C1 C2 DRoux
15-16 aprPaastornooi BC Sportif 2017 B1 B2 C1 C2 DEernegem
15-17 aprYonex Belgian Junior Master Goud - Olve Victor Junior BJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem
22 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Buggenhout
22-23 aprBad 79 A B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
22-23 aprGembloux C1 C2 DGembloux
22-23 aprInternationaal Sigma Coating Tornooi Izegem 2017 B1 B2 C1 C2 DIzegem
22-23 aprLes Volants Frameries B1 B2 C1 C2 DFrameries
28-30 aprABCD Tornooi Lokerse BC 2017 A B1 B2 C1 C2 DLokeren
29 aprDijlevallei Jeugdtornooi Minibad -11 -13 -15 -17Kessel-lo
29-30 aprBC La Hulle B1 B2 C1 C2 DProfondeville

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mei4Ghent Pouletornooi B1 B2 C1 C2 DMariakerke
6 meiBrussels International Doubles Badminton Tournament B1 B2 C1 C2 DWezembeek Oppem
6-7 meiBaf Fernelmont Top A B1 B2 C1 C2Fernelmont
6-7 meiTournoi de la Plume Boraine C1 C2 DSaint-Ghislain
6-7 meiTournoi National BC Marche B1 B2 C1 C2 DJemelle
6-7 meiVBC 2017 B1 B2 C1 C2 DVarsenare
6-7 meiYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver Oupeye BJMC Zilver-11 -13 -15Hermalle sous Argenteau
7 meiJeugdtornooi BC Wolvertem 2017 Minibad -11 -13 -15 -17Meise
13-14 meiBC Saint-Léger 2017 B1-C1 B1 B2 C1Saint-Lèger
13-14 meiBC Saint-Léger 2017 C2-D C2 DSaint-Léger
13-14 meiNationaal Tornooi BC Dilbeek 2017 A B1 B2 C1 C2 DGroot-Bijgaarden
13-14 meiOlve BC B1 B2 C1 C2 DEdegem
13-14 meiTournoi du BC Manage B1 B2 C1 C2 DManage
20-21 meiBC Ecaussinnois 2017 B2 C1 C2 DEcaussinnes
20-21 meiBC Limal 2017 B1 B2 C1 C2 DLimal
20-21 meiBC Peruwelz B1 B2 C1 C2Peruwelz
20-21 meiBC Villers-Wanze 2017 A B1 B2 C1 C2 DWanze
20-21 meiCiney B2-D B2 C1 C2 DCiney
20-21 meiIPJO -11 -13 -15 -17
27-28 meiOpbad Tornooi B1 B2 C1 C2Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 junBC Visé B1 B2 C1 C2 DVisé
3-4 junTournoi de Thuin C1 C2 DThuin
3-4 junTournoi Rixensart A-B 2017 A B1 B2La Hulpe
10 junBelgische Kampioenschappen senioren 2017 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65
17-18 junTournoi Badclub Eghezee B1 B2 C1 C2 DEghezée
17-18 junTournoi National du BC Soignies 2017 A B1 B2 C1Soignies
24-25 junDragonbad C1 C2 DHavre
24-25 junPlume Volante B1 B2 C1 C2 DEmbourg
24-25 junTornooi BC Beveren 2017 B1 B2 C1 C2Beveren
24-25 junWaterloo International A B1 B2 C1Waterloo
25 junJembad -11 -13 -15 -17 +35Rochefort-Jemelle

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 julHebad Open A B1 B2 C1 C2Heusden-Zolder
1-2 julSummer Time - 3rd International Tournament for Adults and Juniors B1 B2 C1 C2 D -11 -13 -15 -17Brussel
1-2 julTournoi du BC LVLG B1 B2 C1 C2 DGrivegnée
8-9 julMalmedy Badminton Club Asbl B1 B2 C1 C2 DMalmedy
15-16 julTournoi Bierset BC B1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne

augustus

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
12-13 augFlemish Summer Event A B1 B2 C1 C2 DWetteren
19-20 augGrace National B1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
26-27 aug40ste Nationaal Tornooi Antverpino Kon. BC 2017 B1 B2 C1 C2 DAntwerpen
26-27 augBad Bertrix Club A-B2 A B1 B2Libin

september

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 sepLa Plume Stéphanoise-Ottignies B1 B2 C1 C2 DCeroux-Mousty
2-3 sepNationaal Blauwput Tornooi B1 B2 C1 C2 DKessel-Lo
2-3 sepPlumulatornooi 2017 B1 B2 C1 C2 DBornem
2-3 sepTournoi du Badminton Club de Seraing B1 B2 C1 C2 DSeraing
9-10 sepInternationaal Tornooi BC Zwijndrecht 2017 A B1 B2 C1 C2Zwijndrecht
9-10 sepJembad B1 B2 C1 C2 DJemelle (Rochefort)
9-10 sepSaint Job B1 B2 C1 C2 DBrussel
9-10 sepTournoi du BC Villers-Wanze asbl B1 B2 C1 C2 DWanze
9-10 sepYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Lokeren BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Lokeren
13-16 sepYonex Belgian International 2017 ALeuven
22-24 sepYonex Belgian Junior AHerstal
23-24 sep24th International Tournament BC De Pluimplukkers A B1 B2 C1 C2 DGent
23-24 sepBC Beaumontois B1 B2 C1 C2 DBeaumont
23-24 sepNBC Huy Tournoi en poules C1-D C1 C2 DHuy
23-24 sepYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver Limburg BJMC Zilver-11 -13 -15Dilsen
30 sep-1 okt11e Internationale Badmintontornooi BC Tielt 2017 B1 B2 C1 C2 DTielt
30 sep-1 okt22nd European Chocolate Championship 2017 A B1 B2 C1 C2 DWoluwe-Saint-Lambert
30 sep-1 oktAthois le Volant B1 B2 C1 C2 DMeslin l'Evêque
30 sep-1 oktInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2017 B1 B2 C1 C2 DBrasschaat

oktober

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 oktNero's BC Jeugdtornooi Minibad -11 -13 -15 -17Hoeilaart
6-8 okt27th International Tournament Drive BC A B1 B2 C1 C2Dendermonde
7 oktTournoi Jeunes et Vétérans Bad'Bastogne -11 -13 -15 -17 -19 veteranenBastogne
7-8 oktBAF Fernelmont B2-D B2 C1 C2 DFernelmont
7-8 oktTournoi National BC Nivellois B1-C1 B1 B2 C1Nijvel
14 oktMont-sur-Marchienne Jeunes et Vétérans -11 -13 -15 -17Mont-sur-Marchienne
14 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Georges Rogiers BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Merksem
14-15 okt24ste Leietornooi Badmintonclub Latem-de Pinte B1 B2 C1 C2 DSint-Martens-Latem
14-15 oktAs du Volant Wellin C1 C2 DWellin
14-15 oktNationaal Badmintontornooi De Treffers Overijse 2017 B1 B2 C1 C2 DOverijse
14-15 oktOpbad Edmond Bauduin Pouletornooi B1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
14-15 oktRixensart BC B1 B2 C1 C2 DRixensart
14-15 oktTournoi International BC Marche A-B2 A B1 B2Rochefort
15 oktMont-sur-Marchienne C1-D C1 C2 DMont-sur-Marchienne
21-22 oktInternational in Flanders Fields Tournament Ieper B1 B2 C1 C2 DIeper
21-22 oktRoyal Antwerp 2017 A B1 B2 C1 C2Borgerhout
21-22 oktTournoi International BC Saive B1 B2 C1 C2 DSaive
21-22 oktTournoi National CB Brunehaut B1 B2 C1 C2 DBrunehaut
21-22 oktVisé Jeunes 2017 -11 -13 -15 -17Visé
21-22 oktWaterloo National C2-D C2 DWaterloo
22 oktWaterloo Jeunes Minibad -11 -13 -15Waterloo
28 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons De Bokkerijder BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Overpelt
28-29 okt36e Internationaal Tornooi DZ99 B1 B2 C1 C2 DZwevegem
28-29 oktBacss National 2017 B1 B2 C1 C2 DMerksem
28-29 oktBad Oupeye B1-D B1 B2 C1 C2 DHermalle-sous-Argenteau
28-29 oktChimay Bad B1 B2 C1 C2 DChimay

november

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 novChampionnats LFBB A
4-5 novLimburgse Provinciale Kampioenschappen Elite en Rollers A B1 B2 C1 C2 DBocholt
4-5 novProvinciale Kampioenschappen Antwerpen voor volwassenen A B1 B2 C1 C2 DMol
4-5 novProvinciale Kampioenschappen PBO 2017 A B1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
4-5 novVVBBC Provinciale Kampioenschappen A-D A B1 B2 C1 C2 DMachelen
4-5 novWest-Vlaamse Kampioenschappen A B1 B2 C1 C2 DKortrijk
11-12 novBC Loverval C1 C2 DLoverval
11-12 novInternational Tournoi Verviers 2017 A-C1 A B1 B2 C1Verviers
11-12 novNero's BC Nationaal Toernooi B1 B2 C1 C2 DHoeilaart
11-12 novTournoi BC Jodoigne B1 B2 C1 C2 DHeilissem
12 novBlauwput Jeugdtornooi Minibad -11 -13 -15 -17Kessel-Lo
12 novYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Danlie BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Hamme
18-19 novBelgische Kampioenschappen Jeugd 2017 -11 -13 -15 -17 -19 (voorwaarden)Lokeren
18-19 novGrace International A-C1 A B1 B2 C1Grâce-Hollogne
18-19 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2017 B1 B2 C1 C2 DRonse
18-19 novSportsa BC B1 B2 C1 C2 DSambreville
25 novBC Waremme Double B2-D B2 C1 C2 DWaremme
25-26 novAA-Drink Cup Badminton Vlaanderen 2017 A B1Gent
25-26 novBC K2 Tournoi Poules C1-D C1 C2 DBraine-le-Comte
25-26 novJembad C1 C2 DRochefort
25-26 novKraainem 2017 B1 B2 C1 C2 DKraainem
26 novBC Waremme Tournoi Jeunes -11 -13 -15 -17Waremme

december

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 decSinterklaas Tornooi B1 B2 C1 C2 DBocholt
2 decYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Gits BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Gits
2-3 decBC 't Beerke B1 B2 C1 C2 DBeerse
2-3 decLa Plume Boraine A B1 B2 C1 C2Saint-Ghislain
9-10 decBAF Fernelmont Veteran VeteranenFernelmont
9-10 decNationaal Tornooi BC Herne A-D A B1 B2 C1 C2 DHerne
16 decYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Verviers BJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Spa
16-17 decBad 79 Anderlecht Tournoi Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17Anderlecht
16-17 decBad 79 Anderlecht Tournoi Vétérans VeteranenAnderlecht
16-17 decBC Namur B1-C2 B1 B2 C1 C2Namen
23 decKersttornooi De Mintons B1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
23-24 decKersttornooi Torhout A B1 B2 C1 C2 DTorhout
23-24 decTots Tornooi B1 B2 C1 C2 DKeerbergen
30-31 decGullegemse BC 2017 B1 B2 C1 C2 DGullegem