Tornooi Kalender - 2021

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
9 janYonex BJMC zilver - W&L 2021 BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Ivo Van Damme
9-10 janInternationaal tornooi De Nekker BC B1 B2 C1 C2 DPSRC De Nekker vzw
9-10 janPERFORMANCE ESNEUX B1-B2-C1-C2-D 2021 B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports A. HERMAN
16 janBC Herne - Nationaal jeugdtornooi - minibad, -11, -13, -15, -17 Minibad -11 -13 -15 -17De Hernekouter
16-17 janBAF FERNELMONT C2-D DOUBLES EN POULES - JEUNES U10-U11-U13-U15 Minibad -11 -13 -15Centre Sportif de Fernelmont
16-17 janPouletoernooi De Bokkerijder Pelt B1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Bemvoort
23 janTournoi Les Volants Jeunes et vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Salle Max Audain
23-24 jan51e Internationaal toernooi Koninklijke Brugse BC A B1 B2 C1 C2 DKoude Keuken + Tempelhof
23-24 janBlocry B.C. 2021 B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif du Blocry
30 janBierset BC - Jeunes & Vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisports Wathelet
30 janMBC Drop Int. Jeugdtoernooi 2021 Minibad -11 -13 -15 -17VZW Sport- en ontmoetingscentrum
30-31 jan27e Leietornooi Badmintonclub Latem-De Pinte B1 B2 C1 C2 DSporthal OCP
30-31 janChestro'Bad - BC. Neufchâteau -11 -13 -15 -17 en vet.Centre sportif de l'ADEPS - Centre du Lac
30-31 janEast Belgian Cup Eynatten 2021 B1 B2 C1 C2 DSporthalle Eynatten
30-31 janJet'plume 2021 A B1 B2 C1 C2 DSalle omnisports de Jette
30-31 janNambad 2012 D-C2-C1 C1 C2 DCentre sportif de Temploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 febCB Elites - BK Elite 2021 Aà définir
13 febTournoi D-C2-C1 2021 de doubles en poules du B.C. Soignies C1 C2 DHall Omnisports Pierre Dupont
13-14 febCharleroi BC B1 B2 C1 C2 DCOS I
13-14 febCrystalstick BTH '86 International A B1 B2 C1 C2Sportcomplex De Bres
13-14 febInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2021 B1 B2 C1 C2 DSportoase Elshout
13-14 febPK Limburg Jeugd, veteranen en G-badminton -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK Oost-Vlaanderen Jeugd en Veteranen -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK Vlaams-Brabant Jeugd en veteranen -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Nog te bepalen
13-14 febPK West-Vlaanderen Jeugd en veteranen -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Sportcentrum Eernegem
13-14 febWalhain2021 B1 B2 C1 C2 DW87BC
13-14 febWaremme 2021 B1-D avec -11 et -13 B1 B2 C1 C2 DCSCEL
20-21 feb7e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2021 B1 B2 C1 C2 DTempelhof
20-21 febBertrix février 2021 B2-C1-C2-D B2 C1 C2 DComplexe sportif de Libon
27 febCB Parabadminton - BK Parabadminton 2021 Centre Sportif Cardinal Mercier
27-28 feb39ste Internationaal Dijlevallei Tornooi A B1 B2 C1 C2 DSportcomplex Kessel-Lo
27-28 febBc Peruwelz B1 B2 C1 C2 DSalle Baudouin
27-28 febCOQ MOSAN B1 B2 C1 C2 DHall omnisports "La Préalle"
27-28 febJodoigne Jeunes et Légendes U11 - U17, V1 - V3 -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Complexe Sportif Hélécine
27-28 febYonex BJMC Zilver WVBF BJMC Zilver-11 -13 -15 -17Stedelijke sporthal

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mrtBC Beaumontois J&V 2021 -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Centre sportif de Beaumont
6 mrtJeugdtornooi Tienen 2021 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 2 & 3
6-7 mrt32e Internationaal toernooi Dibad vzw. A B1 B2 C1 C2Sporthal 'De Spil'
6-7 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2021 B1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Pit
6-7 mrtNBC Huy Tournoi de Mars (D-B1) B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Huy
6-7 mrtTournoi National B.C. Nivellois C2 et D en plumes (2021) C2 DBenjamin Delalieux
13 mrtGRACE JEUNES 2021 -11 -13 -15 -17 -11 -13 -15 -17Complexe sportif Mathieu Wathelet
13-14 mrtBC Challenge 2021 B1 B2 C1 C2 DSporthal De Warande
13-14 mrtLa Fine Plume 2021 B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif Jean Moisse
13-14 mrtLIENNE BC - C1-C2-D-EN POULES 2021 C1 C2 DHall Omnisports du Point du Jour
13-14 mrtRegenboogtornooi Waregem 13 & 14 maart 2021 A B1 B2 C1 C2De Treffer
13-14 mrtTournoi de la Bourlette Anderlues 2021 C1 C2 DHall Omnisport Anderlues
20 mrtStekene BC 2021 B1 B2 C1 C2 DGemeentelijke Sporthal
20 mrtTournoi Jeunes Rixensart BC Minibad -11 -13 -15 -17complexe sportif de Rixensart
20 mrtYonex BJMC Brons Blauwput Dijlevallei BJMC BronsMinibad -11 -13 -15SportOase
20-21 mrtBad'Bastogne D-C2-C1-B2-B1 B1 B2 C1 C2 DCentre sportif Porte de Trêves
20-21 mrtBC OHEY B2-C1-C2-D 2021 B2 C1 C2 DSalle Omnisports d’Ohey
20-21 mrtTournoi du BC Enghien - Silly A B1 B2 C1 C2 DNautisport
21 mrtTournoi double D-C2-C1 Rixensart BC C1 C2 Dcomplexe sportif de Rixensart
27-28 mrtBC Ecaussinnois Jeunes et véterans 2021 Minibad -11 -13 -15 -17 en vet.Hall polyvalent
27-28 mrtBierset BC D-C2-C1-B2 B2 C1 C2 DHall Omnisports Wathelet
27-28 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 2021 B1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Valk
27-28 mrtMBC Drop Internationaal Open 2021 B1 B2 C1 C2 DVZW Sport- en ontmoetingscentrum
27-28 mrtMsM A - B1 - B2 mars 2021 A B1 B2Hall Omnisports
28 mrtCiney Jeunes 2021 -11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif de Ciney

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-5 aprVictor Junior Olve Tournament BJMC Gold-11 -13 -15 -17Den Willecom
3 aprCOQ MOSAN Jeunes & Vétérans -11 -13 -15 -17 -19 en vet.Hall Omnisport "La Préalle"
3-4 apr4de internationaal Tornooi Gentse BC B1 B2 C1 C2 DSporthal Bourgoyen
3-4 aprBC Namur D-B1 avril B1 B2 C1 C2 DCentre Namurois des Sports
3-4 aprPaastornooi B1 B2 C1 C2 DSporthal De Klokkenput
10-11 aprBRUSSELS BC B2-C1-C2-D EN POULES 2021 B2 C1 C2 DHall Sportif du Mayfair
10-11 aprDropshot A B1 B2 C1 C2 DSporthal Lakerveld
10-11 aprPouletornooi Danlie B1 B2 C1 C2 DSporthal Meulenbroek
17 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout 2021 BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportcentrum De Pit
17-18 apr42nd International Badminton Tournament Roeselare BC B1 B2 C1 C2 DSporthal Schiervelde
17-18 aprBadsax 2021 C1 C2 DComplexe Sportif Et Associatif de Miavoye
17-18 aprBC Cardinal Mercier BCCM 2021 A B1 B2 C1 C2 DStade Gaston Reiff
17-18 aprJLS Badminton Roux B1 B2 C1 C2 DJLS BADMINTON ROUX
24-25 aprBad79 Anderlecht International 2020 A B1 B2 C1 C2 DHall des Sports ERASME
24-25 aprChestro'Bad - BC.Neufchâteau C1 C2 DCentre sportif de l'ADEPS - Centre du Lac
24-25 aprLes Volants Frameries B1,B2,C1,C2 ,D B1 B2 C1 C2 DSalle Max Audain
24-25 aprNero's BC Nationaal toernooi B1 B2 C1 C2 DSport- en jeugdcentrum Koldam
24-25 aprOrneau Bad club Gembloux 2020 C1 C2 DCentre Sportif de l'Orneau
24-25 aprTournoi BC Les Valeureux Liégeois B1 B2 C1 C2 DHall Omnisport

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 meiJeugdtoernooi Dijlevallei Minibad -11 -13 -15 -17Sportcomplex Kessel-Lo
1-2 meiABCD-toernooi A B1 B2 C1 C2 DSporthal Lokeren
1-2 meiBC La Hulle 2021 - Profondeville - D C2 C1 B2 B1 B1 B2 C1 C2 DCentre sportif de La Hulle
1-2 meiBC Loverval tournoi Double en poules B1 B2 C1 C2ADEPS Loverval
1-2 meiBelgische kampioenschappen senioren VeteranenNog te bepalen
8 meiPouletornooi 4GHENT BC B1 B2 C1 C2 Dsporthal Bourgoyen
8 meiPython 2021 C1 C2 DCentre Sportif d'Auderhem
8-9 meiBAF FERNELMONT TOP A-B1-B2-C1 2021 A B1 B2 C1Centre Sportif de Fernelmont
8-9 meiBC Marche 2021 B1-D B1 B2 C1 C2 DAthénée Royal
8-9 meiOupeye jeune 2021 -11 -13 -15 -17 -19Hall omnisport d'Hermalle sous Argenteau
9 meiPK West-Vlaanderen Veteranen VeteranenSportpunt 2
15 meiInternationaal dubbeltoernooi Izegem 2021 B1 B2 C1 C2 DSportcentrum De Krekel
15-16 meiBC Limal 2021 B1 B2 C1 C2 DCentre Sportif de Limal
15-16 meiBC Saint-Léger 2021 B1 B2 C1 C2 DComplexe Sportif de Saint-Léger
15-16 meiInternationaal A-B1-B2-C1-C2-D tornooi BC Dilbeek 2021 A B1 B2 C1 C2 DSporthal Ten Gaerde
15-16 meiManage 2021 B1 B2 C1 C2 DSalle de La Drève
16 meiOrneau Bad Club Gembloux Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17Centre Sportif de l'Orneau
22-23 meiB.C. VILLERS-WANZE Mai 2021 B1 B2 C1 C2 DHall omnisports de Wanze
22-23 meiBC Ecaussinnois Adultes 2021 B2 C1 C2 DHall polyvalent
22-23 meiCiney D-C2-C1-Open B 2021 B1 B2 C1 C2 DHall Sportif de Ciney
22-23 meiIPJO 2021 -11 -13 -15 -17
29 meiBADCLUB EGHEZEE B2-C1-C2-D EN POULES 2021 B2 C1 C2 DCentre Sportif
29-30 mei48e Internationaal tornooi Amateurs A B1 B2 C1 C2 DSporthal Plantin Moretus
29-30 meiOpbad Internationaal Tornooi Edmond Bauduin B1 B2 C1 C2 DGemeentelijke sporthal Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 junBC Visé 2021 B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports de Visé
5-6 junLes Fous du Volant Thudinien C1 C2 DHall Polyvalent Thuin
19-20 junTournoi A-B1-B2-C1 2021 du B.C. Soignies A B1 B2 C1Hall Omnisports Pierre Dupont 52
20 junJembad -11 -13 -15 -17 en vet.Jembad
26-27 junPlume Volante 2021 B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports d'Embourg
26-27 junTornooi BC Beveren 2021 B1 B2 C1 C2De Meerminnen
26-27 junWaterloo International Juin 2021 A B1 B2 C1Hall Omnisports du Centre

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 julBierset BC D-C2-C1-B2-B1 B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports Wathelet
10-11 julTournoi National Malmedy BC 2021 B1 B2 C1 C2 DHall Omnisports