Tornooi Kalender - 2022

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
8-9 janGullgemse BC 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Gullegem
8-9 janInternationaal tornooi De Nekker BC vzw 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12PSRC De Nekker
8-9 janPERFORMANCE ESNEUX 2022 - 3/4-5/6 - 7/8 - 9/10 - 11 - 12 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports d'Esneux
8-9 janYonex BJMC W&L Zilver BJMC ZilverMinibad -11 -13 -15Ivo Van Damme
15 janJeugdtornooi BC HERNE Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal De Hernekouter
15-16 janBAF FERNELMONT 9/10-11-12 + JEUNES 9-11-13-15 Minibad -11 -13 -15 9/10 11 12Centre Sportif de Fernelmont
15-16 janDe Bokkerijder Pelt Pouletoernooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Bemvoort
22 janLes Volants Frameries jeunes et vétérans Minibad -11 -13 -15 -17 +35 +40Salle Max Audain
22-23 jan51e Internationaal toernooi Koninklijke Brugse BC 1/2 3/4 5/6 7/8 9/1 11/12Koude Keuken/Tempelhof
22-23 janBlocry B.C. asbl 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif du Blocry
29 janBIERSET BC Jeunes & Vétérans -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe sportif WATHELET
29 janMBC Drop Int. Jeugdtoernooi 2022 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Merchtem
29-30 jan27e Leietornooi Badmintonclub Latem - De Pinte 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal OCP
29-30 janB.C. Neufchâteau-Chestro'Bad -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50 +55Centre sportif du Lac-Adeps Neufchâteau
29-30 janEast Belgian Cup Eynatten 2022 (3-12) 3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sporthalle Eynatten
29-30 janJet'Plume 2022 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Omnisports de Jette
29-30 janNambad 2022 7-12 7/8 9 10 11 12Centre sportif de Temploux

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 febBK Elite - CB Elites 2022 1/2
12 febTournoi 2022 du B.C. Soignies : 7/8 - 9/10 - 11/12 de doubles en poules 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Pierre Dupont
12-13 febCharleroi BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Charleroi
12-13 febCrystalstick International 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex De Bres
12-13 febInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
12-13 febProvinciaal Kampioenschap Limburg jeugd – senioren en G-badminton Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35Sporthal ter Kommen
12-13 febProvinciaal Kampioenschap PBO jeugd +Vet Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65
12-13 febProvinciaal Kampioenschap VVBBC Jeugd en Senioren Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +45Sportcafé De Lijster
12-13 febProvinciale Kampioenschap Jeugd WVBF -11 -13 -15 -17 -19Sportcentrum De Klokkenput Eernegem
12-13 febTournoi de Walhain 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif de Walhain
12-13 febWaremme 2022 adultes et jeunes -11 -13 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12CSCEL
19-20 feb7e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Tempelhof
19-20 febBertrix février 2022 - 5 à 12 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Libin
26-27 feb40ste Internationaal Dijlevallei Tornooi 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex Kessel-Lo
26-27 febJodoigne Jeunes U11, U13, U15, U17 et Légendes V1-V2 et V3 -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe sportif I Hélécine
26-27 febTournoi badminton Peruwelz 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Roe
26-27 febTournoi National du COQ MOSAN 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisport "La Préalle"
26-27 febYBJM WVBF BJMC Zilver-11 -13 -15Sporthal Ogierlande

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5 mrtBC Beaumontois J&V 2022 -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe sportif Beaumont
5 mrtJeugdtornooi Tienen 2022 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 2 & 3
5-6 mrt17de Internationaal Tornooi BC Barloke 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcomplex De Krokodiel
5-6 mrtB.C. Nivellois National 9 à 12 en poules et plumes (2022) 9/10 11/12Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
5-6 mrtBadminton Buggenhout tornooi 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Pit
5-6 mrtInternationaal toernooi Dibad vzw. 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal "De Spil"
5-6 mrtTournoi NBC HUY - Mars 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports de la ville de Huy
12-13 mrtBC Challenge 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal de Warande
12-13 mrtBC Lienne 2022 7/8 - 9/10 - 11 - 12 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports de Lierneux
12-13 mrtGRACE JEUNES Victor 2022 -11 -13 -15 -17Complexe sportif Mathieu Wathelet
12-13 mrtLa Bourlette Anderlues 7/8 9/10 11/12SALLE OMNISPORT ANDERLUES
12-13 mrtLa Fine Plume 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif Jean Moisse
12-13 mrtRegenboogtornooi Wargem 12 & 13 maart 2022 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12De Treffer
19 mrtTournoi Jeunes Rixensart BC Minibad -11 -13 -15 -17Complexe sportif Rixensart
19 mrtYonex BJMC Brons Blauwput Dijlevallei BJMC BronsMinibad -11 -13 -15SportOase Leuven
19-20 mrtBC OHEY 2022 - 6/7-8/9-10/11-12 6/7 8/9 10/11 12SALLE OMNISPORTS D'OHEY
19-20 mrtStekene BC 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12gemeentelijke sporthal Stekene
19-20 mrtTournoi du Bad'Bastogne 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Centre sportif Porte de Trêves
19-20 mrtTournoi du BC Enghien - Silly 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Nautisport
20 mrtTournoi double Rixensart BC 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Rixensart
26 mrtBC Ecaussinnois Jeunes Minibad -11 -13 -15 -17Hall Polyvalent
26-27 mrtBIERSET BC 12/11 - 10/09 - 08/07 - 06/05 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Wathelet
26-27 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Valk
26-27 mrtMBC Drop Int. Open 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Merchtem
26-27 mrtMsM_Mars_2022-1_à_6 1/2 3/4 5/6Hall Omnisports
27 mrtBC Ecaussinnois vétérans +35Hall Polyvalent

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 aprCOQ MOSAN Jeunes & Vétérans -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisport "La Préalle"
2 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout 2022 BJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportcentrum De Pit
2-3 apr48e internationaal tornooi Amateurs 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Plantin Moretus
2-3 apr5de internationaal Tornooi Gentse BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
2-3 aprBC Cardinal Mercier BCCM 2022 3/4 5/6 7 8 9 10 11 12Stade Gaston Reiff
2-3 aprInternational Badminton Tournament Roeselare BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Schiervelde
2-3 aprTournoi de mars du BCNamur 7/8 9/10 11/12Tabora
9-10 aprBC Loverval Doubles en poules 6/7 8/9 10/11Centre ADEPS Loverval
9-10 aprBIERSET INTER-EQUIPES AMICAL 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe sportif wathelet
9-10 aprBRUSSELS EN POULES 7/8-9/10-11-12 7/8 9/10 11 12CENTRE SPORTIF MAIFAIR
9-10 aprDanlie Pouletornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meulenbroek
9-10 aprDropshot 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportpark Lakerveld
10 aprCiney Jeunes 2022 -11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif de Ciney
15-18 aprVictor Olve Tournament -11 -13 -15 -17Den Willecom
16-17 aprBadminton Roux 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Roux
16-17 aprBadsax 2022 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif et Associatif de Miavoye
16-17 aprPaastornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12De Klokkenput
23-24 aprBad79 international Seniors 2022 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall des Sports ULB Erasme
23-24 aprChestro'Bad - BC.Neufchâteau 7/8 9/10 11/12Centre sportif du Lac - Adeps Neufchâteau
23-24 aprLes Volants Frameries 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Max Audain
23-24 aprNero's BC Nationaal toernooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Jeugd- en Sportcentrum Koldam
23-24 aprOrneau Bad Club Gembloux 2022 6 7 8 9 10 11 12Centre Sportif de l'Orneau
23-24 aprTournoi BC Les Valeureux Liégeois 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Nicolas Spiroux
30 aprJeugdtornooi Dijlevallei Minibad -11 -13 -15 -17Sportcomplex Kessel-Lo
30 apr-1 meiABCD-toernooi Lokerse 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lokeren
30 apr-1 meiBC La Hulle 2022 - Profondeville - de 3 à 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Centre sportif de La Hulle

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 meiPouletornooi 4GHENT BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
7 meiPython 2022 7/8 9/10 11/12Centre Sportif d'Auderhem
7-8 meiBAF FERNELMONT 1/2-3/4-5/6-7/8 1/2 3/4 5/6 7/8Centre Sportif de Fernelmont
7-8 meiBC Marche 3 - 12 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Athénée Royal
8 meiProvinciale Kampioenschappen WVBF Veteranen 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Krekel
14 meiASD Internationaal dubbeltoernooi Izegem 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Krekel
14-15 meiBC Limal 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Limal
14-15 meiBC Saint-Léger 2022 Complexe Sportif de Saint-Léger
14-15 meiInternationaal A-B1-B2-C1-C2-D tornooi BC Dilbeek 2022 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Ten Gaerde
14-15 meiManage 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre sportif "La Drève"
15 meiOrneau Bad Club Gembloux Jeunes 2022 Minibad -11 -13 -15 -17Centre Sportif de l'Orneau
21-22 meiB.C. Villers-Wanze Mai 2022 1/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall omnisports de Wanze
21-22 meiBC Ecaussinnois Adultes 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Polyvalent
21-22 meiCiney 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif de Ciney
28 meiBadClub Eghezée 5/6-7/8-9/10-11-12 5/6 7/8 9/10 11 12Centre sportif d'Eghezée
29 meiOpbad Internationaal Tornooi Edmond Bauduin 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 junBC Visé 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports de Visé
4 junBelgisch Kamioenschap G-Badminton Steenokkerzeel
4-5 junLes Fous du Volant Thudinien 7/8 9/10 11/12Hall Polyvalent Thuin
11-12 junChampionnats de Belgique Seniors +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall polyvalent
18-19 junTournoi 2022 du B.C. Soignies : 1/2 - 3/4 - 5/6 - 7/8 1/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports Pierre Dupont
19 junJembad - Jeunes et Vétérans - Juin 2022 -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisport de Jemelle
25-26 junPlume Volante 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports d'Embourg
25-26 junTornooi BC Beveren 2022 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12De Meerminnen
25-26 junWaterloo International - Juin 2022 1/2 3/4 5/ 7/8Complexe sportif du Centre Waterloo

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 julBIERSET BC 12/11-10/09-08/07-06/05-04/03 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif Wathelet
9-10 julTournoi National Malmedy BC 2022 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Hall Omnisport