Vacature administratief medewerker (boekhouding & HR)

Over ons

Vacature administratief medewerker (boekhouding & HR)

Zou je jezelf omschrijven als een administratieve duizendpoot met een sterke interesse in sport? Ben je iemand die kiest voor een gestructureerde aanpak, die een gezonde dosis enthousiasme heeft en interesse in de werking van een Sportfederatie? Dan ben jij misschien wel de persoon die we zoeken om ons team van het Badminton Dienstencentrum te vervoegen!

Wat is onze passie?
Badminton op de kaart zetten als attractieve sport! We willen graag dicht bij de clubs en hun leden staan en zorgen dat zij alle mogelijke ondersteuning krijgen om hun geliefkoosde sport zo goed mogelijk uit te oefenen. Als goed draaiend Dienstencentrum zorgen wij voor die dagdagelijkse ondersteuning en houden wij de vinger aan de pols met wat er leeft in de badmintonsport.  


Ben je klaar om ons team te versterken?
Je hebt een gevarieerd takenpakket; gaande van opmaak facturen, uitvoeren van betalingen, tot het beheer van de verzekeringen, GDPR, voorbereiding Algemene Vergadering, opvolging wetgeving, ledenbeheer, etc. Ook loonadministratie, opmaak van contracten en andere HR administratie zal deel uitmaken van jouw functie. Je hebt een cruciale rol als administratief ankerpunt voor onze sportfederatie.  Hierbij werk je nauw samen met onder andere de Raad van Bestuur, de collega’s van het Dienstencentrum en de Topsportschool, de externe boekhouder en het sociaal secretariaat en dit zowel in de dagdagelijkse operaties als in ondersteuning van de projecten. Tegelijkertijd werk je heel zelfstandig en kan je alle shuttles in de lucht houden. Je aanleg voor procesverbetering kan je de vrije loop laten, want steeds voldoende uitdagingen om de werking van ons Dienstencentrum nog verder te optimaliseren. Kortom, je krijgt dagelijks de kans om jouw stempel te drukken op een goede werking van de federatie!

 

Jouw profiel

 • Een hart voor sport
 • Bachelor met financiële affiniteit, of gelijkwaardig door ervaring
 • Bij voorkeur heb je reeds een eerste relevante werkervaring achter de rug
 • Je houdt van multi-tasken in een collaboratieve context
 • Je werkt zeer nauwkeurig
 • Je bent oplossingsgericht
 • Je bent niet bang van deadlines
 • Je bent flexibel ingesteld en ziet variërende taken als een leuke uitdaging
 • Een positieve ingesteldheid is jouw handelsmerk
 • Je kan zeer zelfstandig werken zonder je team te vergeten
 • Je kan vlot overweg met de gangbare Office programma’s en houdt ervan om procesverbeteringen te onderzoeken en implementeren
 • Je spreekt en schrijft vlot Nederlands en Frans en/of Engels

 

Wij bieden

 • Een team van gepassioneerde mensen die je direct thuis doen voelen
 • Een sportfederatie in volle verandering met vele nieuwe uitdagingen
 • Een divers takenpakket waarop jij je stempel mee kan drukken
 • Een contract onbepaalde duur met natuurlijk ook niet-financiële voordelen
 • Flexibele werkuren en occasioneel thuiswerk


Herken je jezelf in dit profiel? 
Zend dan snel jouw CV en motivatiebrief naar sollicitatie@badmintonvlaanderen.be. En wie weet verwelkomen we je heel binnenkort wel in ons badmintonteam!


Meer info?
Heb je toch nog vragen? Contacteer dan gerust Bert Vanhorenbeeck.

 

Vacature

« Terug