Vacature: Administratie & Financiën Verantwoordelijke

Over ons

Vacature: Administratie & Financiën Verantwoordelijke

Mieke Vos, verantwoordelijke Personeel & Financiën bij Badminton Vlaanderen, start binnenkort met een nieuwe uitdaging dichter bij huis. Haar rol komt vanaf begin december bijgevolg vrij.

Herken je jezelf in deze vacature? Solliciteer bliksemsnel. Of ken je iemand die op zoek is naar deze droomjob? Stuur deze vacature door.

 

Functieomschrijving

Zou je jezelf omschrijven als een administratieve duizendpoot met een sterke interesse in sport? Ben je iemand die kiest voor een gestructureerde aanpak, die een gezonde dosis enthousiasme heeft en interesse in de werking van een sportfederatie? Dan ben jij misschien wel de persoon die we zoeken om ons team van Badminton Vlaanderen te versterken. 

 

Wat is onze passie?

Badminton op de kaart zetten als attractieve sport! We willen graag dicht bij de clubs en hun leden staan en zorgen dat zij alle mogelijke ondersteuning krijgen om hun geliefkoosde sport zo goed mogelijk uit te oefenen. Als goed draaiend Dienstencentrum zorgen wij voor die dagdagelijkse ondersteuning en houden wij de vinger aan de pols met wat er leeft in de badmintonsport.

 

Wat kan je bij ons doen?

Je hebt een gevarieerd takenpakket; gaande van opmaak facturen, uitvoeren van betalingen, tot het beheer van de verzekeringen, voorbereiding Algemene Vergadering, etc. Na een tijdje zal ook loonadministratie, opmaak van contracten en addenda en andere administratie deel uitmaken van jouw functie.

Je hebt een cruciale rol als administratief ankerpunt voor onze sportfederatie. Hierbij werk je nauw samen met het bestuursorgaan, de collega’s van het dienstencentrum en Topsport, de externe boekhouder en het sociaal secretariaat.

Tegelijkertijd werk je heel zelfstandig en kan je alle shuttles in de lucht houden. Je aanleg voor procesverbetering kan je de vrije loop laten, want uitdagingen genoeg om de werking van ons dienstencentrum nog verder te optimaliseren. Kortom, je kan ongetwijfeld je stempel drukken in ons team!

 

Jouw profiel 

 • Bachelor met financiële affiniteit, of gelijkwaardig door ervaring 
 • Bij voorkeur heb je reeds een eerste relevante werkervaring achter de rug, maar we staan ook open voor pas afgestudeerden
 • Je houdt van multitasking in een collaboratieve context, je werkt nauwkeurig en op een gestructureerde manier 
 • Je bent flexibel ingesteld en ziet variërende taken als een leuke uitdaging 
 • Een positieve ingesteldheid is jouw handelsmerk 
 • Je bruist van enthousiasme en bent een echte teamplayer 
 • Je kan vlot overweg met de gangbare Office programma’s 
 • Je spreekt en schrijft vlot Nederlands en je hebt een basiskennis Frans en/of Engels

 


Badminton Vlaanderen biedt jou

 • Een dynamische job binnen een team van enthousiaste mensen die je direct thuis doen voelen 
 • Een sportfederatie in volle verandering 
 • Een divers takenpakket waar jij je stempel mee kan drukken 
 • Verschillende extra legale voordelen en mogelijkheid tot thuiswerk 
 • Een contract onbepaalde duur 

 

Het kantoor van Badminton Vlaanderen is gelegen in Herent, provincie Vlaams-Brabant.

Herken je jezelf in dit profiel?


Zend dan snel jouw CV en motivatiebrief sollicitatie@badmintonvlaanderen.be 

 

Het hele team binnen Badminton Vlaanderen zal Mieke missen en wenst haar alvast veel succes met de nieuwe uitdaging! 

« Terug