Raad van Bestuur

Bestuursleden en functies

Hans Vancauwenbergh
Voorzitter (DB)
Topsport - Sponsoring -

Jeugd - Goed Bestuur

hans.vancauwenbergh@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)476 29 41 87

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Marcel Pierloot
Secretaris-generaal (DB)
Infrastructuur - 
Technische commissie

marcel@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 3 646 07 10
+32 (0) 474 94 01 02

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

 

Wim Vanhulle
Penningmeester (DB)

wim@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)485 19 26 23

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Ruben Windey

Sportclubondersteuning -

Recreanten - Technische commissie

ruben.windey@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)471 33 86 26

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Walter Joren
Recreanten - Infrastructuur
G-badminton

walter@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)474 24 30 27

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Stef Buys

Opleidingen en Bijscholingen - Jeugd

stef.buys@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)472 24 39 44

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Gert-Jan Paulus

Goed Bestuur - Sponsoring

gertjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)475 96 61 85

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Stijn Lemmens
Events - Infrastructuur - Externe communicatie

stijn@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)473 73 15 74

mandaat van mei 2019 tot mei 2023 

 

Nicole De Boeck

Opleidingen en Bijscholingen -

Integriteit (Federatie API) - WFC

nicole@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 475 80 57 68

mandaat van mei 2019 tot mei 2023

 

Bert Vanhorenbeeck

Ondervoorzitter (DB) - Personeel - Technische commissie

bert@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)474 20 95 47

mandaat van juli 2020 tot mei 2023

 

Evelien De Bra

Goed bestuur - Technische commissie

evelien@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 477 62 66 35

mandaat van juli 2020 tot mei 2023

 

 

Briefwisseling

Briefwisseling gericht aan de Raad van Bestuur stuurt u naar het dienstencentrum van Badminton Vlaanderen, t.a.v. Raad van Bestuur.

 

Technische Commissie

De Technische Commissie is een overkoepelende cluster van de commissies reglementen, tornooien, competitie en ranking.