Personeel

Personeel Dienstencentrum

 

 

Koen Mutton

Verantwoordelijke Events / Recreatie / Communicatie

> Evenementen - Recreanten - Externe communicatie

 

koen@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 87

+32 (0)497 25 20 84

 

Pieter-Jan Caestecker

Verantwoordelijke Jeugd / Tornooien

> Jeugd - Sportkampen - Yonex BJMC - Tornooien - Integriteit - Airbadminton

 

pieterjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)498 78 96 83

 

Dylan Colonne

Verantwoordelijke Competitie

> Ranking - Competities - Reglementen - Ledenbeheer - Transfers

 

dylan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 86

 

Mieke Vos

Verantwoordelijke Personeel & Financiën

> Personeel - Financiën - Rechtscolleges - Verzekeringen - Sportclubondersteuning

 

mieke@badmintonvlaanderen.be

+32 (0) 474 76 90 05

 

Jasper Roelandts

Verantwoordelijke Opleiding & G-badminton

> Opleidingen - G-badminton

 

Jasper@badmintonvlaanderen.be

 

 

Personeel Topsport

Jürgen Wouters

Directeur topsport

jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 98 01 88

Wouter Claes

Coach Elite / TBV / coach TSS

wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75

Raphael Van Wel

Coach U17-U15 / TBV / coach TSS

raphael@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 68 86 93

Stijn Lekens

Coach Fysiek / TBV / coach TSS

stijn.lekens@badmintonvlaanderen.be +32 (0)485 97 23 91

Marijn Put

Coach U13-U11 / TBV / coach TSS

marijn@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 17 10 33