Personeel

Personeel Dienstencentrum

Riet Janssens
Verantwoordelijke Personeel
> Rechtscolleges - Verzekeringen - Reglementen

riet@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 84

+32 (0)475 50 48 18

Arno Boonants

Verantwoordelijke Opleidingen / Bijscholingen

> Opleidingen - Bijscholingen - G-badminton

arno@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 83

Koen Mutton

Verantwoordelijke Events / Recreatie / Communicatie

> Evenementen - Recreanten - Externe communicatie

koen@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 87

+32 (0)497 25 20 84

Pieter-Jan Caestecker

Verantwoordelijke Jeugd / Tornooien

> Jeugd - Sportkampen - Yonex BJMC - Tornooien - integriteit 

pieterjan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 80

+32 (0)498 78 96 83

Dylan Colonne

Verantwoordelijke Competitie

> Ranking - Competities - Reglementen - Ledenbeheer - Transfers - Financiën

dylan@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 86

Guy Delforge

Uitleendienst - Logistiek - Clubondersteuning

ondersteuning@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 83

+32 (0)497 45 06 10

 

 

Personeel Topsport

 

Wouter Claes wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75
Coach Elite / TBV / coach TSS    
     
Raphael Van Wel raphael@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 68 86 93
Coach U17-U15 / TBV / coach TSS    
     
Stijn Lekens stijn.lekens@badmintonvlaanderen.be +32 (0)485 97 23 91
Coach Fysiek / TBV / coach TSS    
     
Jürgen Wouters jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +31 (0)637 14 29 38
Coach U19 / Assistent Coach Elite    
     
Marijn Put marijn@badmintonvlaanderen.be +32 (0)496 17 10 33
Coach U13-U11 / TBV / coach TSS