Tornooi Kalender - 2019

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 aprDubbeltoernooi BiersetB1 B2Grâce-Hollogne
6 aprBC Loverval Dubbel en PouletoernooiB1 B2 C1 C2Loverval
6-7 aprBC Danlie 2019B1 B2 C1 C2 DHamme
6-7 aprDropshot 2019A B1 B2 C1 C2 DHouthalen - Helchteren
6-7 apr40th International Badminton Tournament RoeselareB1 B2 C1 C2 DRoeselare
6-7 aprBrussels 2019B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
13 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons BuggenhoutBJMC BronsminiBad -11 -13 -15Buggenhout
13-14 aprBadsax 2019C1 C2 DOnhaye
13-14 aprJLS Badminton RouxB1 B2 C1 C2 DCharleroi
13-14 aprRos Beiaard Badminton CupA B1 B2 C1 C2Dendermonde
19-22 aprVictor Junior OLVE Tournament-11 -13 -15 -17Edegem
20-21 aprInternationaal Toernooi Bad 79B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
20-21 aprOupeye InternationalA B1 B2Hermalle-sous-Argenteau
20-21 aprLes VolantsB1 B2 C1 C2 DFrameries
20-21 aprPaastornooiB1 B2 C1 C2 DIchtegem
20-21 aprOrneau Bad Club Gembloux 2019C1 C2 DGembloux
27 aprJeugdtoernooi DijlevalleiminiBad -11 -13 -15 -17Kessel-Lo
27-28 aprInternationaal ABCD-Tornooi Lokerse BC 2019A B1 B2 C1 C2 DLokeren
27-28 aprBC La Hulle - ProfondevilleB1 B2 C1 C2 DProfondeville
27-28 aprNero's Nationaal ToernooiB1 B2 C1 C2 DHoeilaart
28 aprBelgische Kampioenschappen Senioren+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Leuven

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 meiPouletornooi 4Ghent BCB1 B2 C1 C2 DMariakerke
4-5 meiBAF Fernelmont Top 2019A B1Fernelmont
4-5 meiNationaal Toernooi BC MarcheB1 B2 C1 C2 DJemelle (Rochefort)
4-5 meiYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver Oupeye 2019-13 -15 -17Hermalle-sous-Argenteau
4-5 meiWezembeek-Oppem 2019B1 B2 C1 C2 DWezembeek-Oppem
11 meiInternationaal Dubbeltoernooi Izegem 2019B1 B2 C1 C2 DIzegem
11-12 meiInternationaal Toernooi BC Dilbeek 2019A B1 B2 C1 C2 DDilbeek
11-12 meiManage 2019B1 B2 C1 C2 DManage
11-12 meiToernooi BC Les Valeureux Liégois 2019B1 B2 C1 C2 DLuik
11-12 meiBC Saint-Léger 2019 B1 B2 C1B1 B2 C1Saint-Léger
11-12 meiKampioenschap LFBB JeugdminiBad -11 -13 -15 -17 -19Nog te bepalen
11-12 meiBC Saint-Léger 2019 C2-DC2-D
18-19 meiCiney 2019B2 C1 C2 DCiney
18-19 meiBC Ecausinnois 2019B2 C1 C2 DEcaussines
18-19 meiInterprovinciale Jeugdontmoeting 2019-11 -13 -15 -17Ieper
18-19 meiLimal 2019 DubbeltoernooiB1 B2 C1 C2 DWaver
18-19 meiBC Villers-Wanze 2019B1 B2 C1 C2 DWanze
25-26 meiBC PeruwelzB1 B2 C1 C2Peruwelz
25-26 meiOpbad Edmond Bauduin Internationaal ToernooiB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
25-26 meiBadclub Eghezee 2019B1 B2 C1 C2 DEghezée

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 junBC Loverval 2019C1 C2 DThuin
8 junLa Plume BoraineC1 C2 DSaint-Ghislain
15-16 junNationaal Toernooi SoigniesA B1 B2 C1Soignies
22-23 junPlume Volante 2019B1 B2 C1 C2 DEmbourg
22-23 junWaterloo InternationalA B1 B2 C1Waterloo
22-23 junToernooi BC Beveren 2019B1 B2 C1 C2Beveren-Waes
23 junJembad Jeugd & Veteranen-11 -13 -15 -17 & veteranenJemelle
29-30 junHebad OpenA B1 B2 C1Heusden-Zolder
29-30 junToernooi Bierset BCB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 julMalmedy Badminton 2019B1 B2 C1 C2 DMalmedy