Tornooi Kalender - 2024

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

februari

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 febBK Elite - CB Elites 2024 1/21/2Sportcomplex Bart Swings
10 febTournoi de doubles en poules du BC Soignies 7/8 9/10 11/12Hall Omnisports Pierre Dupont
10-11 febCharleroi BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportsa
10-11 febInternationaal Pouletornooi Brasschaat 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportoase Elshout
10-11 febPK Jeugd en Senioren Limburg 2023 Minibad -11 -13 -15 -17 +35 +40 +45 +50Nog te bepalen
10-11 febProvinciaal Kampioenschap PBO jeugd/veteranen en G-badminton Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Sportcampus Sint-Gillis Dendermonde
10-11 febProvinciale Kampioenschappen Jeugd WVBF -11 -13 -15 -17 -19Sporthal ’t Veld
10-11 febVVBBC PK jeugd en senioren Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +45Sporthal Bosveld
10-11 febWaremme Février 2023 1/22 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Centre Sportif Edmond Leburton (CSEL)
17-18 feb42e Internationaal De Dijlevallei tornooi 1/21 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sporthal Kessel-lo
17-18 feb9e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Tempelhof
17-18 febBertrix février 2024 5 à 12 5/6 7/8 9/10 11 12Complexe sportif de Libin
17-18 febJodoigne Jeunes U11, U13, U15, U17, U19 et Légendes V1, V2, V3 2024 -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Complexe Sportif Hélécine
17-18 febWalhain 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Walhain
24 febYBJM WVBF -11 -13 -15Sporthal Gaverhal
24-25 febB.C. Nivellois National 9 à 12 (2024) 9 10 11 12Hall Omnisports du Collège Sainte Gertrude
24-25 febBadminton Buggenhout tornooi 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Pit
24-25 febTournoi BC Peruwelz 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Salle Baudouin
24-25 febTOURNOI NATIONAL DU COQ MOSAN 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Hall Omnisports "La Préalle"

maart

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 mrtJeugdtornooi Tienen 2024 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Houtemveld Hal 2 & 3
2-3 mrt20ste Internationaal Tornooi BC Barloke 2024 Geannuleerd3 4 5 6 7 8 9 10 11 12VITA Krokodiel - Middelkerke
2-3 mrt33e Internationaal tornooi Badmintonclub Dibad 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal 'De Spil'
2-3 mrtNBC HUY - 48eme Tournoi de Mars 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisport de Huy
9 mrtGRACE JEUNE -11 -13 -15 -17 -11 -13 -15 -17Complexe sportif Wathelet
9-10 mrtBC LIENNE 7/8 - 9/10 - 11 - 12 EN POULES 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports du Point du Jour
9-10 mrtLa bourlette Anderlues 7/8 9/10 11 12Hall Omnisport Anderlues
9-10 mrtLa Fine Plume 2024 Mont-Saint-Guilbert 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif Jean Moisse
9-10 mrtRegenboogtornooi Waregem 9 & 10 maart 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10De Treffer
16 mrtTournoi double Rixensart BC 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Rixensart
16-17 mrtBC Challenge Poule 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal De Warande
16-17 mrtTournoi 3-12 Bad'Bastogne 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Centre sportif Porte de Trêves
16-17 mrtTournoi du BC Enghien - Silly (majoritairement en poules) 1/21 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Nautisport
17 mrtTournoi jeune Rixensart BC Minibad -11 -13 -15 -17Complexe Sportif de Rixensart
23 mrtBC Ecaussinnois - Jeunes 24 Minibad -11 -13 -15 -17Hall Polyvalent
23-24 mrtInternationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Sportcentrum De Valk
23-24 mrtMBC Drop Internationaal Open 2024 3/4 5/6 7/8 9 10/11 12Sporthal Merchtem
23-24 mrtMont sur Marchienne 1 à 8 1/21/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports
24 mrtBC Ecaussinnois - Vétérans 24 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall polyvalent
29 mrt-1 aprVictor Olve Tournament YBJMC Goud-11 -13 -15 -17Den Willecom
30 mrtTOURNOI JEUNES VETERANS DU COQ MOSAN -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall omnisports "La Préalle"
30-31 mrtBABOLAT Braine-l'Alleud (BCCM) International Championship 2024 1/22/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12Stade Gaston Reiff
30-31 mrtPaastornooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Klokkenput
30-31 mrtTournoi BC Namur Mars 2024 7 8 9 10 11 12Centre Sportif Tabora

april

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 aprBRUSSELS BADMINTON CLUB Minibad -11 -13 -15 -17 -19BRUSSESL BADMINTON CLUB
6-7 aprDropshot Houthalen 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportpark Lakerveld
6-7 aprLoverval Avril 2024 Doubles en Poules 7/8 9/10 11 12Centre ADEPS Loverval
7 aprCiney Jeunes 2024 -11 -13 -15 -17 -19Hall Sportif
13 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Buggenhout 2024 YBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Sportcentrum De Pit
13-14 aprBADSAX AVRIL 2024 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Miavoye
13-14 aprBLOCRY B.C. 2024 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12BLOCRY B.C. 2024
13-14 aprInternational Badminton Tournament Roeselare BC 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Schiervelde
20-21 aprBC Valeureux Liegeois 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Nicolas Spiroux
20-21 aprChestro'Bad - BC Neufchâteau 2024 7/8 9/10 11 12Centre sportif du Lac
20-21 aprLes Volants Frameries 2024 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Salle Max Audain
20-21 aprOrneau Bad Club Gembloux 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Centre Sportif de l'Orneau
20-21 aprSeniors Bad79 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12A définir
27 aprJeugdtornooi De Dijlevallei 2024 Minibad -11 -13 -15 -17Sporthal Kessel-Lo
27 aprPlume Boraine Saint-Ghislain 7 8 9 10 11 12Hall Omnisport Saint-Ghislain
27-28 aprABCD-toernooi Lokerse 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Lokeren
27-28 aprBC La Hulle 2024-Profondeville 3/4 5/6 7 8 9 10 11 12 Novices 3/4 5/6 7 8 9 10 11 12Centre sportif de La Hulle

mei

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4 mei4Ghent BC 2024 - 22ste eendaags pouletoernooi 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Bourgoyen
4 meiBK G-badminton - CB Parabadminton 2024 A B C Rolstoel/Fauteuil roulantSporthal Lokeren
4 meiPython 2024 7 8 9 10 11 12Etterbeek Sport
4-5 meiBAF FERNELMONT TOP 1/2 - 3/4 - 5/6 - 7/8 1/21/2 3/4 5/6 7/8Centre Sportif de Fernelmont
4-5 meiBC Marche 2024 3-12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Salle Omnisports de l'Athénée Royal
4-5 meiEnd of Season Tornooi Tots 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Sporthal Keerbergen
11 meiASD Internationaal dubbeltoernooi Izegem 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sportcentrum De Krekel
11-12 meiBC Limal 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe sportif de Limal
11-12 meiBC Saint-Léger 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Complexe Sportif de Saint-Léger
11-12 meiManage 2024 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Centre sportif "La Drève"
11-12 meiOrneau Bad Club Gembloux Jeunes 2024 Minibad -11 -13 -15 -17Centre Sportif de l'Orneau
18-19 meiBC Ecaussinnois - Adultes 23 5/6 7/8 9/10 11 12Hall polyvalent
18-19 meiCiney Badminton 2024 (3 à 12) 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Hall Sportif
18-19 meiIPJO Stedelijke sporthal Ieper
25 meiBADCLUB EGHEZEE 5-6-7-8-9-10-11-12 EN POULES 5/6 7/8 9/10 11 12Centre Sportif d'Eghezée
25-26 meiB.C. Villers-Wanze Mai 2024 Geannuleerd1/21 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Hall omnisports de Wanze
25-26 meiOpbad Internationaal Tornooi Edmond Bauduin 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Gemeentelijke sporthal Opglabbeek

juni

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 junTournoi 5-12 BC VISE 2024 5/6 7/8 9/10 11 12Hall omnisports de Visé
1-2 junCB Seniors - BK Senioren 2024 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Ecaussinnes
1-2 junLes fous du volant thudinien 2023 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Polyvalent Thuin
8-9 junTournoi de Seraing (2023) 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports de Seraing
15 junJembad Jeunes & Vétérans (2024) Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65Hall Omnisports de Jemelle
15-16 junBC Soignies - juin 2024 1/21/2 3/4 5/6 7/8Hall Omnisports Pierre Dupont
22-23 junPlume Volante 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12Hall Omnisports d'Embourg
22-23 junTornooi BC Beveren 2024 3/4 5/6 7/8 9/10 11/12Sporthal Meerminnen
22-23 junWaterloo Juin 2024 1/21 2 3 4 5 6 7 8Hall Omnisport Centre
29-30 jun27th Chocolate Championship 1/21/2 3/4 5/6 7/8 9/10 11 12 -11 -13 -15 -17Centre sportif Mounier

juli

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 julBRUSSELS BADMINTON CLUB +35 +40 +45 +50 +55 +60 +65BRUSSESL BADMINTON CLUB
6-7 julTournoi National Malmedy BC 2024 1/21 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Centre Sportif