Vacature medewerker Communicatie & Events

Over ons

Vacature medewerker Communicatie & Events

Ben jij van het enthousiaste en leergierige type dat houdt van communicatie & organiseren? Heb je een grote passie voor badminton of de sportwereld in het algemeen en haal je energie uit teamwork? Dan ben jij misschien wel de persoon die we zoeken om ons team van het Badminton Dienstencentrum te vervoegen!

Wat is onze passie?
Badminton op de kaart zetten als attractieve sport! We willen graag dicht bij de clubs en hun leden staan en zorgen dat zij alle mogelijke ondersteuning krijgen om hun geliefkoosde sport zo goed mogelijk uit te oefenen. Als goed draaiend Dienstencentrum zorgen wij voor die dagdagelijkse ondersteuning en houden wij de vinger aan de pols met wat er leeft in de badmintonsport.

Ben je klaar om ons team te versterken?
Je hebt een gevarieerd takenpakket; gaande van opmaak communicatiestrategie, beheer en onderhoud website en social media kanalen, visuele content aanleveren, realisatie en planning evenementen, etc. Je neemt op een zelfstandige manier de clusters Communicatie, Events en Uitleendienst voor je rekening. Hierbij werk je nauw samen met collega’s en partners en zie je onmiddellijk impact van je werk. Je aanleg voor procesverbetering kan je de vrije loop laten, want uitdagingen genoeg om de werking van ons Dienstencentrum nog verder te optimaliseren. Kortom, je krijgt dagelijks de kans om jouw stempel te drukken op een goede werking van de federatie!

Jouw profiel 

 • Je beschikt minimum over een bachelor diploma communicatie (of gelijkwaardig door ervaring) en hebt bij voorkeur enige ervaring in de communicatiepraktijk
 • Je bent een creatieve duizendpoot en je hebt een goed gevoel voor vormgeving. Daarnaast beschik je over een vlotte pen
 • Je kan op zelfstandige basis een communicatieplan opstellen
 • Je kan je collega’s project medewerkers begeleiden in het opzetten van een communicatiestrategie voor hun projecten
 • Enige ervaring in grafische vormgeving is een pluspunt
 • Je houdt van multi-tasken in een collaboratieve context, je werkt nauwkeurig en op een gestructureerde manier
 • Je bent flexibel ingesteld en ziet variërende taken als een leuke uitdaging
 • Een positieve ingesteldheid is jouw handelsmerk
 • Je bruist van enthousiasme en bent een echte teamplayer
 • Je kan vlot overweg met social media en bent op de hoogte van de nieuwe social media-trends
 • Je spreekt en schrijft vlot Nederlands, Frans en/of Engels

Wij bieden

 • Een team van gepassioneerde mensen die je direct thuis doen voelen
 • Een sportfederatie in volle verandering met vele nieuwe uitdagingen
 • Een divers takenpakket waarop jij je stempel mee kan drukken
 • Een contract onbepaalde duur met natuurlijk ook niet-financiële voordelen
 • Flexibele werkuren en occasioneel thuiswerk


Herken je jezelf in dit profiel?
Zend dan snel jouw CV en motivatiebrief naar sollicitatie@badmintonvlaanderen.be en wie weet verwelkomen we je heel binnenkort wel in ons badmintonteam!

Meer info?
Heb je toch nog vragen? Contacteer dan gerust Pieter-Jan Caestecker via Pieterjan@badmintonvlaanderen.be

 

Downloads

Vacature

 

« Terug